Kalendář akcí

2017

6. 1. "Večer tříkrálový" - radnice, Frýdlant

27. - 28. 1. "Nebezpečné známosti" - vila Stiassni

7. 3. "Toulky českou minulostí" - ZŠ Zemědělská, Brno

1. 4. "Zahájení zámecké sezóny" -  zámek Moravská Třebová

7. 4. "Nebezpečné známosti" - vila Stiassni

8. 4. "Veveří - Eichorn 1809" - hrad Veveří

22. 4. "Časostroj" - ZŠ Ořechov

8. 5. "Comedia de  capa y espada" - Rakovník

13. 5. "Brno v zrcadle času" - vila Stiassni

20. 5. "Duelanti, Právo útrpné" - Valdštejnské slavnosti, Frýdlant

20. 5. "Muzejní noc" - Brno

17. 6. "Duelanti, Comedia capa y espada, Právo útrpné" - Český Krumlov

23. - 24. 6. "Frankenstein" - Hrad Červený kameň (SK)

30. 6. "Hrabě Monte Christo" - zámek Rájec nad Svitavou

7. - 8. 7. "Hrabě Monte Christo" - zámek Náměšť nad Oslavou

12. 7. "Commedia capa y espada" - zámek Velké Losiny

14. 7. "Hrabě Monte Christo" - zámek Moravská Třebová

15. 7. "Slavnosti zámku Bor" - zámek Bor

21. - 22. 7. "Muž se železnou maskou" - hrad Červený kameň (SK)

26. - 27. 7. "Hrabě Monte Christo" - hrad Bítov. 

28. 7. "Hrabě Monte Christo" - zámek Rájec nad Svitavou

29. 7. "Paní z Monsoreau" - zámek Bučovice - PREMIÉRA!

4. 8. "Paní z Monsoreau" - zámek Rájec nad Svitavou

5. 8. "Paní z Monsoreau" - zámek Moravská Třebová

9. - 10. 8. "Paní z Monsoreau" - hrad Bítov

11. - 12. 8. "Paní z Monsoreau" - zámek Náměšť nad Oslavou

12. 8. "Den Brna" - Brno

18. 8. "Paní z Monsoreau" - zámek Rájec nad Svitavou

25. - 26. 8. "Paní z Monsoreau" - hrad Červený kameň (SK)

 

 

2016

11. 1. "Za časů Velké války"  ZŠ Konice, Tyršova 39

15. 1. "Duel" - Ples - Malá Lhota

21. 1. "Ze starých letopisů českých" ZŠ K Dolům 1, Praha

27. 1. "Ze starých letopisů českých" ZŠ Mírové náměstí 19, Hodonín

28. 1. "Ze starých letopisů českých" ZŠ Řehořova 3, Brno

11. 2. "Hrbáč" Kulturmí dům, město Letovice

22. 2. "Za časů Velké války" ZŠ 9. května, Boskovice

26. 2. "Ze starých letopisů českých" ZŠ Velké Pavlovice

18. 3. "Ze starých letipisů českých" ZŠ Němčice nad Hanou

23. 3. "Ze starých letopisů českých" ZŠ Labská 27, Brno

31. 3. "Ze starých letopisů českých" - ZŠ K Dolům, Praha

6. 4. "Za časů Velké války" ZŠ Brodek u Prostějova

9. 4. "Veveří - Eichorn 1805" - hrad Veveří

16. 4. "Ze starých letopisů českých" - Den Země, Ořechov

24. 4. "Slavnostní otevření zámecké restaurace, Dukovany" - Zámek Dukovany

28. 4. "Ze starých letopisů českých" - ZŠ Lysice

8. 5. "Duelanti" - Slavnosti Vysoké brány, Rakovník

20. 5. "Ohňová show" - zámek Bruntál

29. 5. "Dětský den" - Letiště Brno - Tuřany

3. 6. "700 let od narození krále Karla IV." - Karlštej, Královská louka u řeky berounky.

4. 6. "Muzejní noc" - Břeclav

11. 6. "Slavnosti města Letovice" - zámek Letovice

14. 6. "Event" Martinický palác, Praha

24. - 25. 6. "Prokletí rodu Waldorffů" - hrad Červený Kameň (SK)

26. 6. "Italský den" - Korunní pevnůstka Olomouc

1. 7. "Muž se železnou maskou" - zámek Zruč nad Sázavou

2. 7. "Muž se železnou maskou" - zámek Milotice

5. 7. "Muž se železnou maskou" - zámek Rájec nad Svitavou

8. - 9. 7. "Prokletí rodu Waldorffů" - zámek Náměšť nad Oslavou

13. 7. "DUELANTI" - zámek Velké Losiny

16. 7. "Prokletí rodu Waldorffů" - zámek Moravská Třebová

21. - 22.7. "Prokletí rodu Waldorffů" - hrad Bítov

29. 7. "Nebezpečné známosti" - zámek Rájec nad Svitavou - PREMIÉRA

30. 7. "Nebezpečné známosti" - zámek Bučovice.

4. - 5. 8. "Prokletí rodu Waldorffů" - hrad Bítov

6. 8. "Nebezpečné známosti" - zámek Moravská Třebová

10. 8. "Nebezpečné známosti" - zámek Vranov nad Dyjí.

12. - 13. 8. "Nebezpečné známosti" - zámek Náměšť nad Oslavou

17. 8. "Frankenstein" - zámek Velké Losiny

19. 8. "Nebezpečné známosti" - zámek Rájec nad Svitavou

20. 8. "Intriky pana kardinála" - zámek Zruč nad Sázavou

26. 8. "Nebezpečné známosti" - zámek Rájec nad Svitavou

27. 8. "Nebezpečné známosti" - zámek Březnice

28. 8. "Francouzský den" - Korunní pevnůstka Olomouc

2. - 3. 9. "Nebezpečné známosti" - hrad Červený Kameň

3. 9. "Duelanti" - Velkopavlovické vinobraní 2016

10. 9. "XVIII. historické slavnosti města Oslavany" - Oslavany

24. 9. "XVII. Svatováclavské slavnosti Napajedla" - Napajedla

25. 9. "Turnaj pro královnu" - Klobouky u Brna

28. 9. "Business class meeting - Steyr" -  Schloss Steyr - Lamberg

28. 10. "Radosti a kratochvíle brněnské buržoazie" - vila Stiassni

19. 11. "Napoleon v Brně" - Místodržitelský palác, Brno

2. - 3. 12. "Tenkrát ve Slavkově 1805" - Slavkov u Brna

 

2015

6. 3. "Ples krále Ludvíka XIV." V.I.P. - Brno

4. 4. "Zahájení zámecké sezóny" - zámek Moravská Třebová

7. 4. "Za časů Velké války" - ZŠ Židlochovice

18. 4. "Ze starých letopisů českých" - Den země, Ořechov

1. 5. "Hradní slavnosti" - hrad Hukvaldy

16. - 17. 5. "Valdštejnské slavnosti" - Frýdland

24. 5.  "Festival vojenské historie" - hrad Helfštýn 

25. - 27. 5. "Tři mušketýři, BBC ONE" - natáčení Barrandov, Praha

29. 5.  "Za časů Velké války, Mýty a legendy české minulosti"" - ZŠ Kupkova, Břeclav

30. 5. "Ze starých letopisů českých" - Jiříkovice u Brna

6. 6. "Žerotínské slavnosti" - zámek Náměšť nad Oslavou

13. 6. "Slavnosti města Pohořelice, 1. světová válka" - Pohořelice

20. 6. "Historické slavnosti - Pohled" - Pohled (Havlíčkův Brod)

23. 6. "Toulky minulostí" - ZŠ Zemědělská, Brno

3. 7. "Hrbáč" - zámek Rájec nad Svitavou

4. 7. "Intriky pana kardinála" - zámek Milotice u Kyjova

8. 7. "Hrbáč" - zámek Vranov nad Dyjí

10. - 11. 7. "Prokletí rodu Waldorffů" - hrad Červený kameň

15. 7.  "Hrbáč" - zámek Velké Losiny

17. 7. "Frankenstein" - zámek Rájec nad Svitavou - PREMIÉRA

18. 7. "Rivalové" - 650 let obce Útěchov, pro agenturu REX.

18. 7. "Muž se železnou maskou" - zámek Náměšť nad Oslavou

19. 7. "Frankenstein" - zámek Moravská Třebová

22. 7. "Samurai show" - Česká Skalice

23. - 24. 7. "Frankenstein" - hrad Bítov

25. 7. "Oživlé obrazy" - soukromá akce, zámek Rájec nad Svitavou

25. 7. "Hrbáč" - zámek Milotice u Kyjova

26. 7. "Toulky minulostí" - Slavnosti obce Spálov

31. 7. - 1. 8. "Prokletí rodu Waldorffů" - zámek Bučovice

6. - 7. 8. "Frankenstein" - hrad Bítov

8. 8. "Muž se železnou maskou" - zámek Moravská Třebová

14. 8. "Švédové na Moravě roku páně 1645" - Den Brna 1645

14. 8. "Frankenstein" - zámek Rájec nad Svitavou

15. 8. "Frankenstein" - zámek Náměšť nad Oslavou

19. 8. "Hrbáč" - zámek Velké Losiny

21. - 22. 8. "Frankenstein" - hrad Červený kameň

28. 8. "Prokletí rodu Waldorffů" - zámek Rájec nad Svitavou

29. 8. "Duelanti" - Slavnosti na zámku v Rosicích u Brna

29. 8. "Frankenstein" - zámek Březnice

18. 9. "Duelanti" - ADW Rokytnice nad Rokytnou

19. 9. "Commedia de capa y espada" - Slavnosti, MČ, Praha 15

25. 9. Soukromá firemní slavnost - Hrad Dolní Kounice

26. 9. "Duelanti" - Slavnosti Visek (Blansko)

27. 9. "Duelanti" - Svatováclavské slavnosti, Klobouky u Brna

28. 9. "Historický program" - OC Letňany, Praha

15. 10. "Za časů Velké války" - ZŠ Masarykova, Telč

28. 10. "Frankenstein"- hrad Šternberk

27. 11. "Ze starých letopisů českých" - ZŠ 1. Máje, Hranice

5. 12. "Duelanti, Chirurg, Rekruti" - V rámci 210. výročí bitvy u Slavkova, Slavkov u Brna

 

 

2014

10. 1. - "Firemní event - Red Hat" - hrad Dolní Kounice

17. 1. - "Rivalové" - Ples, Malá Lhota

22. 2. - "Rivalové" - Ples, Sokol Bořitov

12. 2. - "Ave, Caesar" - nevšední hodina dějepisu, ZŠ Knínice u Boskovic

22. 3. - Zámek Herálec - Soukromá slavnost V.I.P.

6. 4. - "Slavnostní zahájení zámecké sezóny 2014" - Zámek Moravská Třebová

19. 4. - "Duelanti" - Žatec

30. 4. "Slavnost pálení čarodějnic" - Dambořice

30. 4. - "Keltské ohně" - Pálení čarodejnic, Těchov

23. 5. "Ave Caesar" - Muzejní noc, Mikulov

24. - 25. 5. "Duelanti" - Slavnosti na hradě Šelmberk

25. 5. - "Pohádkový les" - Ivančice

31. 5. - "Dětský den" - Hrušovany u Brna

31. 5. - "Dětský den" - Bohdaneč

7. 6. - "Privatní akce" - Hrad Dolní Kounice

7. 6. - "Sokové" - Zámek Velké Losiny

14. 6. - "Skokové" -  Slavnosti města Olomouc

14. - 15. 6. - Zajičtění historizujícího programu, Pohořelice

22. 6. - "Angelika, andělská markýza" - hrad Sovinec

28. 6. - "Angelika, andělská markýza" - Hrad Červený Kameň (SK)

4. 7. - "Angelika, andělská markýza" - Zámek Rájec nad Svitavou

5. 7. - "Intriky pana kardinála" Zámek Náměšť nad Oslavou

11. - 12. 7. - "Hrabě Monte Christo" - Hrad Červený Kameň (SK)

18. 7. -"Muž se železnou maskou" PREMIÉRA - Zámek Rájec nad Svitavou

19. 7. - "Hradní slavnosti" - Hrad Dolní Kounice

24. - 25. 7.- "Muž se železnou maskou" - Hrad Bítov

26. 7. - "Hrabě Monte Christo" - Zámek Krásný Dvůr

1. - 2. 8. - "Hrbáč" - Hrad Červený Kameň (SK)

6. 8. - "Bratrovražda na losinském panství" - Zámek Velké losiny

7. - 8. 8. - "Muž se železnou maskou" - Hrad Bítov

9. 8. - "Intriky pana kardinála" - Zámek Moravská Třebová

15. 8. - "Muž se železnou maskou" - Zámek Rájec nad Svitavou

16. 8. - "Hrbáč" - Zámek Náměšť nad Oslavou

22. - 23. 8. - "Muž se železnou maskou" - Hrad Červený Kameň (SK)

29. 8. - "Prokletí rodu Waldorffů" - Zámek Rájec nad Svitavou

30. 8. - "Toulky českou minulostí" - Těchov

30. 8. - "Muž se železnou maskou" - Zámek Březnice

6. 9. - "Císařský orel a carská orlice" - Slavnosti Nový Jičín

12. - 13. 9. -  "Znojemské vinobraní 2014" -vystoupíme s několika programy.

12. - 13. 9. - "Festival pod hradbami" - Trnava (SK) 

19. 9. - "Promotion Cold-steel armoury" - Praha

20. 9. - "Tajemné prohlídky zámku" - Zámek Nové Hrady

27. 9. - "Černá známka" - Luka nad Jihlavou, slavnosti obce.

28. 9. - "Černá známka" - Svatováclavské slavnost, Klobouky u Brna

28. 10. - "Muž se železnou maskou" - hrad Šternberk

 

 

2013

18. 1. - "Duel" - plesová sezóna, Malá Lhota

31. 1. - "Ave Caesar" - nevšední hodiny dějepisu, ZŠ Slovanské náměstí, Brno

2. 2. - "Duel" - plesová sezóna, Bořitov

6. 2. - "Toulky českou minulostí" - nevšední hodiny dějepisu, ZŠ Masárova, Brno

27. 4. "Hradní slavnosti" - hrad Dolní Kounice

28. 4. "Jarmark sv. Jiří v Dzeirzonowie" - Polsko

8. 5. - "Commedia dell arte" - Trh řemesel, Havlíčkův Brod

12. 5. - "Angelika, andělská markýza" - divadelní adaptace, zámek Náměšť na Hané

17. 5. - "Duelanti a ohňová show" - zámek Bruntál, Muzejní noc

18. - 19. 5. - "Duelanti, Comedia de capa y espada" - Valdštejnské slavnosti, zámek Frýdlant"

23. 5. - "Firemní event" - hrad Bouzov

26. 5. - "Dětský turnaj pro královnu Elišku" - Ivančice

1. 6. - "Dětský turnaj pro královnu Elišku" - dětský den, Hrušovany u Brna

4. 6. "Toulky českou minulostí" - ZŠ E. Beneše, "Lysice

8. 6. "Firemní event" - zámek Rájec nad Svitavou

8. 6. "Comedia capa y espada" - historické slavnosti města Olomouc

8. - 9. 6. - "Hrbáč" - Premiéra, divadelní adaptace na zámku Plumlov

15. - 16. 6. - "Duelanti, Commedia dell arte" - Slavnosti města Pohořelice

22. 6. - "Hradní slavnosti" - hrad Dolní Kounice

22. 6. - "Produkce historických slavností" - 800 let města Bruntál

28. 6. - "Firemní Event, Rádio Evropa 2" - hrad Dolní Kounice

5. 7. - "Soupeři" - lidové slavnosti Újezd u Rosic

5. 7. - "Hrbáč" - divadelní adaptace, zámek Rájec nad Svitavou

13. 7."Hrbáč" - divadelní adaptace v jevištním provedení - zámek Bučovice

19. 7. - "Hrbáč" - divadelní adaptace, zámek Rájec nad Svitavou

20. 7. - "Intriky pana kardinála" - divadelní adaptace na zámku Červený kameň

25. - 26. 7. - "Hrbáč" - divadelní adaptace na hradě Bítov

2. 8. - "Hrbáč" - divadelní adaptace, zámek Rájec nad Svitavou

3. 8. "Hrbáč" - divadelní adaptace, hrad Červený kameň

8. - 9. 8. - "Hrbáč" - divadelní adaptace,hrad Bítov

10. 8. - "Angelika, markýza andělů" - divadelní adaptace, zámek Červený kameň

13. -. 18. 8. - "Hradní šermírna" - hrad Červený Kameň

16. 8. - "Commedia dell arte" - Den Brna 1645, Stará Radnice - Brno

16. 8. - "Hrbáč" - divadelní adaptace, zámek Rájec

24. 8.- Hradní slavnosti - hrad Dolní Kounice

24. 8. - "Intriky pana kardinála" - divadelní adaptace, zámek Červený kameň

30. 8. - "Prokletí rodu Waldorffů" - původní divadelní inscenace, zámek Rájec nad Svitavou

31. 8. - "Hrbáč" - divadelní adaptace, zámek Březnice

1. 9. - "Produkce historických slavností" - Svitavy

7. 9. - "Hrbáč" - divadelní adaptace, zámek Náměšť na Hané

7. - 8. 9. "O korunu a lásku" - divadelní adaptace, zámek Plumlov

14. 9. "Ave Caesar" - Erbovní slavnosti Brno, Královo Pole

16. - 22. 9. - "Répresentation theatre Boroque" - šermířské a divadelní performance, zámky na Loiře, agentura La Haute Couture du Voyage

29. 9. - "Commedia dell arte" - Svatováclavské slavnosti, Klobouky u Brna

4. 10. - "Firemní event" - hrad Dolní Kounice

5. 10. - "Commedia dell arte" - Lidové slavnosti Bohutice

5. 10. - "Duelanti" - soukromá akce, Hotel - zámek Valeč

12. 10. "Assassins Creed IV." - launch party - pro firmu Playman s.r.o., výstaviště- Praha

19. 10. - XXX. ročník bitvy "Moravské hvozdy" - Lipovec

27. 10. - "Hrbáč" - divadelní adaptace, hrad Šternberk

 

2012

15. 1. - Barokní reminiscence - Zámek Rájec nad Svitavou - pro. spol. Husquarna

12. 3. - Ze starých letopisů českých, ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh na Moravě

30. 3. - Duelanti - Kulturní dům Luboměř

28. 4. - Hradní radovánky - Hrad Dolní Kounice

1. 5. -  Divadelní adaptace "Intriky pana kardinála" - zámek Letovice

7. - 12. 5. - Chambord, Saint Germain - oživlé obrazy v rámci prohlídek. - FR

19. - 20. 5. - Oživlé obrazy "Hrabě Monte Christo" - zámek Plumlov

26. - 27. 5. - Historický festival Červený kameň - SK

27. 5. - Dětský pohádkový les - Ivančice

2. 6. - Dětský den - Hrušovany u Brna

2. 6. - Divadelní adaptace "Hrabě Monte Christo" - zámek Náměšť na Hané

9. 6. - Festival Rožnovská valaška - Duelanti

10. 6. - Den Ferdinanda III. - festival na hradě Špilberk (Brno) agentura REX

15. 6. - Divadelní adaptace "Intriky pana kardinála" - zámek Rájec nad Svitavou

16. 6. - Hradní radovánky - hrad Dolní Kounice

17. 6. - Lidové slavnosti - Týnec u Břeclavy

23. - 24. 6. - Oživlé denní prohlídky - Intriky pana kardinála - zámek Plumlov

30. 6. - Olomoucké historické slavnosti - Duelanti - Olomouc

5. 7. - Divadelní adaptace - Hrabě Monte Christo - zámek Rájec nad Svitavou

7. - 8. 7. - Slavnosti Pernštejnského panství - Mýty a legendy české historie - hrad Pernštejn, agentura Morgenstern

13. - 14. 7. - Divadelní adaptace - Intriky pana kardinála - zámek Bučovice

20. 7. - Divadelní adaptace - Hrabě Monte Christo - zámek Rájec nad Svitavou

21. 7. - Hradní radovánky - hrad Dolní Kounice

26.  - 27. 7. - Divadelní adaptace - Hrabě Monte Christo - hrad Bítov

28. - 29. 7. - Denní prohlídky - Angelika, andělská markýza - zámek Plumlov

3. 8. - Divadelní adaptace - Hrabě Monte Christo - zámek Rájec nad Svitavou

9. - 10. 8. - Divadelní adaptace - Hrabě Monte Christo - hrad Bítov

17. 8. - Den Brna - Cech mistrů z Toleda - Stará Radnice Brno

17. 8. - Divadelní adaptace - Intriky pana kardinála - hrad Šternberk

18. - 19. 8. - Slavnosti purkrabího Půty - Duelanti, Comedia capa de y espada - hrad Loket, agentura Armiger

24. 8. - Divadelní adaptace - Hrabě Monte Christo - zámek Rájec nad Svitavou

1. 9. - Noční prohlídky - Hrabě Monte Christo - Hradozámecká noc, zámek Březnice

2. 9. - Historické slavnosti Svitavy - Comedia capa de y espada - Svitavy, ve spol. se skupinou Adorea, agentura REX

8. 9. - Hradní radovánky - hrad Dolní Kounice

15. 9. - Královopolské Erbovní slavnosti XXII. ročník - Toulky českou minulostí - Brno, Královo Pole

28. 9. - Brněské výstaviště -  Gunkimono, příběhy z divadla Nó - event pro klienty společnosti Hanwei

30. 9. - Svatováclavské slavnosti - Comedia capa de y espada - Klobouky u Brna

6. 10. - Bohutické slavnosti - Comedia capa de y espada - Bohutice

7. 10. - Lidové slavnosti, jarmark - Toulky českou minulostí - Újezd u Rosic

22. 11.. - Promotion show ke hře Assassinss Creed III. - Praha, CasaGelmi, pro firmu PLAYMAN

17. 12. - Toulky českou minulostí - ZŠ Novoměstská 21, Brno

20. 12. - Vánoční večírek pro firmu Beton Brož s.r.o - Hotel Tenis, Kurdějov

31. 12. - II. ročník Silvestrovské párty - hrad Dolní Kounice
 

Jsme schopni zajistit více akcí v jednom termínu!