Půjčovna kostýmů 

Dámy a pánové vítejte v dávných dobách dam, rytířů a kavalírů.

 
Půjčujeme a na zakázku pro vás rovněž vyrobíme repliky dobových kostýmů, starých vojenských uniforem a rekvizit z období antiky, gotiky, renasance, baroka, rokoka, empírů až po 1. světovou válku. Naše kostýmy jsou šity přesně podle dobových předloh a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. V našem skladu je více jak 200 kostýmů z různých historických období. Vedle toho vám zapůjčíme i repliky zbraní, zbrojí. Rovněž  u nás můžete zakoupit doplňky k dobovým kostýmům, klobouky, boty  a repliky historických zbraní.
 

Jak si kostýmy nebo rekvizity vypůjčit?

V případě Vašeho zájmu nás prosím se svými požadavky a představou na Váš kostým kontaktujte na tel. 604 129 729 nebo na exulis@email.cz, následně Vás budeme kontaktovat a dohodneme termín Vaší návštěvy u nás ve výdejně na ulici Sýpka 5, 613 00 - Brno. Zaručujeme vám individuální přístup, poradenství a profesionální služby.

 

Šaty dělají člověka aneb zažijte s námi výlet do minulosti!

Půjčovna kostýmů pro Vás

V naší specializované brněnské půjčovně kostýmů  Vám rádi nabídneme za výhodnou cenu zapůjčení Vámi vybraného historického kostýmu z naší kostymérny. Naše nabídka je opravdu široká a výběr stále rozšiřujeme.
Už nemusíte nosit na dobové akce stále ten samý kostým, můžete vždy zazářit v něčem novém! A navíc u nás za velmi výhodnou cenu!
 
V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na tel. +420 604 129 729  nebo na exulis@email.cz
Návštěvy v naší specializované kostymérně jsou možné jen po předešlé dohodě!