Škola šermu BRAVOS

Škola šermu pro širokou veřejnost.

Máte rádi historii a romantiku? Obdivovali jste se někdy líčení šermířských soubojů v románech či ve filmu? Chtěli by jste se také naučit vznešenému umění šermu? Láká Vás předvést své schopnosti před publikem a zahrát si některého ze slavných hrdinů? Či snad už aktivně šermujete, hrajete divadlo, připravujete se na filmový projekt  a chtěli by jste si osvojit či dále rozvíjet své znalosti v oblasti jevištního scénického šermu? Hledáte profesionály ve svém oboru, kteří Vás zaškolí a sestaví výukový šermířský program s ohledem na Vaše individuální možnosti? Chcete se dostat znovu do kondice? Naše škola šermu je tu pro Vás.

Odborný dohled, individuální přístup, profesionální školitelé!

Informace pro žáky školy šermu

V naší škole vyučujeme ženy i muže ve věku od 10 - 60 let. Šerm rapírem, kordem, fleretem a šavlí. Výuka probíhá formou pravidelných tréninků v naší šermírně v Brně v bývalé vládní vile Stiassni na Hroznové 14 v Pisárkách. Výuka šermu je rozdělena do tří stupňů. I. stupeň v rozsahu 20 výukových hodin je určen začátečníkům, II. stupeň v rozsahu 25 hodin žákům pokročilým a konečně III. stupeň v rozsahu 30 hodin je určen pokročilým žákům a budoucím lektorům. Na závěr každého kurzu skládají žáci veřejnou aprobační zkoužku která prověří jejich znalosti nabité během výuky. Jen na základě této zdárně absolvované zkoužky mohou pokračovat žáci dále ve studiu ve vyšších stupních. Vedoucím lektorem školy šermu a zároveň garantem její kvality je Maître tireur d'armes Jaroslav Vaculík. Profesionální šermíř s 20 lety praxe. Potřebné cvičné zbraně a propriety (kordy, šavle, flerety, masky)  na trénink zapůjčíme či si je můžete u nás zakoupit. V naší škole šermu preferujeme individuální přístup.
Cena za 1 hodinu výuky ve skupině: 150,- Kč  (zahrnuje zapůjčení zbraní, pronájem tělocvičny, služby instruktora). První hodina výuky zdarma!

Více informací o škole šermu Bravos najdete také na stránkách

bravos.webnode.cz

Výuka šermu rapírem, kordem, fleretem, šavlí!

 

Žáky do školy šermu nabíráme po celý rok. Bližší informace o škole šermu na tel. +420 604 129 729